Piękne występy aerobiku sportowego

Łódzka Zatoka Sportu gościła zawodniczki i zawodników aerobiku sportowego podczas Akademickich Mistrzostw Polski rozgrywanych w dniach 05-07 maja. W zawodach udział wzięły nasze wspaniałe studentki pod przewodnictwem Trenerki Joanny, które swoje starty zdecydowanie mogą uznać do udanych.

Sekcja aerobiku sportowego AZS UG w klasyfikacji generalnej zajęła 11. miejsca oraz 3 miejsce w uniwersytetach. Duet Małgorzata&Małgorzata zajął 5. miejsce w swojej konkurencji. Małgorzata Daniluk w solowym występie zajęła 15. miejsce. W rywalizacji ‚teamów’ dziewczyny zajęły 11 lokatę.

Przygotowanie układu do występu wymaga od sportowców wielkiego wysiłku, determinacji i zaangażowania, co pokazały nasze studentki przygotowując się cały sezon do Akademickich Mistrzostw Polski.

SKŁAD UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO PODCZAS AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI W AEROBIKU SPORTOWYM: