Obozy Narciarskie

Obóz narciarski to niepowtarzalna przygoda, która pozwoli doświadczyć czegoś zupełnie nowego. Nauka jazdy na nartach lub desce to świetna okazja do rozwijania swoich zdolności fizycznych.

Integracja i nowe relacje? Gwarantowane! Dzięki wyjazdowi masz okazję do nawiązania nowych znajomości i zacieśnienia relacji z innymi studentami. To doskonała szansa na budowanie więzi z osobami spoza codziennego kręgu znajomych, a także zdobycie wspaniałych, wspólnych wspomnień.

Stoki narciarskie oferują trasy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto dla naszych grup przygotowane są specjalne rabaty na karnety i wypożyczenie sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą obozów narciarskich przygotowanych przez Uniwersytet Gdański na rok akademicki 2023/2024.
Obóz sylwestrowy, obozy w przerwie międzysemestralnej dla studentów (również tych zaliczających WF) oraz obóz dla pracowników i ich rodzin – wszelkie informacje o obozach znajdziecie w poszczególnych zakładkach.