Sekcje

SEKCJE SPORTOWE AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI

Rok akademicki 2021-2022

Lp.

Sekcja

Trener

Termin i miejsce treningów

    1.                 

AEROBIK SPORTOWY

mgr Joanna Kania

joanna.kania@ug.edu.pl

wtorek 18:30 – 20:00, czwartek 18:30 – 20:00 sala fitness UG

WPiA, Gdańsk ul. Bażyńskiego 6

    2.                 

BADMINTON

mgr Tomasz Kuśmierek

tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

Poniedziałek 18:30 – 20:00, środa 17:00 – 18:30 sala UG, Gdańsk ul. Kładki 24

    3.                 

ERGOMETR WIOŚLARSKI

mgr Jarosław Skibicki

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

 

poniedziałek 18:30 – 20:00, siłownia UG WPiA, ul. Bażyńskiego 6, czwartek 18:30 – 20:00 siłownia UG WPiA, ul. Bażyńskiego 6

    4.                 

FUTSAL KOBIET / PIŁKA NOŻNA KOBIET

mgr Tomasz Aftański

tomasz.aftanski@ug.edu.pl

poniedziałek 19:30 – 21:00, środa 20:00 – 21:30 hala Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Startowa 9, Gdańsk-Zaspa

 

    5.                 

PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN / FUTSAL MĘŻCZYZN

mgr Wojciech Pawicki

wojciech.pawicki@ug.edu.pl

 

poniedziałek 19:00 – 20:30 hala GOS Gdańsk, ul. Kołobrzeska 61,

    6.                 

JUDO

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Marek Bobkiewicz

marek.bobkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek 17:30 – 19:00, środa 17:30 – 19:00 „Randori”

Sala Judo AWFiS, ul. Kazimierza Górskiego 1

    7.                 

KOLARSTWO GÓRSKIE

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

wtorek 17:00 – 18:30 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a

    8.                 

KOSZYKÓWKA

KOBIET

mgr Włodzimierz Augustynowicz

wlodzimierz.augustynowicz@ug.edu.pl

 

wtorek 19:00 – 20:30, środa 19:00 – 20:30, piątek 19:00 – 20:30 Hala GOS, Gdańsk ul. Kołobrzeska 61, czwartek 18:30 – 20:00 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a

    9.                 

KOSZYKÓWKA

MĘŻCZYZN

mgr Wojciech Oleszkiewicz

wojciech.oleszkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek 18:30 – 20:00, środa 18:30 – 20:00 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a

  10.                

LEKKA ATLETYKA

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

mgr Jarosław Skibicki

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

wtorek 17:00 – 18:30, środa 20:00 – 21:30 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a, czwartek – 16:45-18:15 Hala LA AWFiS, Gdańsk ul. Kazimierza Górskiego 1

  11.                

NARCIARSTWO

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Jerzy Zarubin

jerzy.zarubin@ug.edu.pl

środa 18:30 – 20:00 siłownia UG WPiA, ul. Bażyńskiego 6

 

  12.                

PIŁKA RĘCZNA

KOBIET

dr Jan Patok

jan.patok@ug.edu.pl

wtorek 20:30 – 22:00, czwartek 20:15 – 21:45 hala Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Startowa 9, Gdańsk Zaspa

  13.                

PIŁKA RĘCZNA

MĘŻCZYZN

mgr Krzysztof Kotwicki

krzysztof.kotwicki@ug.edu.pl

wtorek 22:00 – 23:30, czwartek 21:45 – 23:15, hala Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Startowa 9, Gdańsk Zaspa

  14.                

PŁYWANIE

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Bożena Zapolska

bozena.zapolska@ug.edu.pl

poniedziałek 18:20 – 19:40, środa 19:00 – 20:20
basen MOSiR, Sopot ul. Haffnera 5

  15.                

PIŁKA SIATKOWA

KOBIET

mgr Adam Miotk

adam.miotk@ug.edu.pl

wtorek 20:00 – 21:30, czwartek 18:30 – 20:00, sala UG, Gdańsk ul. Kładki 24

  16.                

PIŁKA SIATKOWA

MĘŻCZYZN

mgr Edward Pawlun

edward.pawlun@ug.edu.pl

poniedziałek 18:30 – 20:00, środa 18:30 – 20:00, Gdańsk sala IV LO ul. Na Zaspę 31a

  17.                

SNOWBOARD

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Wojciech Oleszkiewicz

wojciech.oleszkiewicz@ug.edu.pl

środa 17:00 – 18:30 siłownia UG WPiA, ul. Bażyńskiego 6

  18.                

SZACHY KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Jarosław Skibicki

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

wtorek 17:00 – 18:30 pokój 32 CWFiS UG, ul. Bażyńskiego 1a

  19.                

TENIS

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Hanna Wesołowska–Szprada

hanna.wesolowska-szprada@ug.edu.pl

poniedziałek 19:00 – 20:30, środa 19:00 – 20:30, Korty Lechii Gdańsk, ul. Traugutta 29 (wjazd samochodem od ul. Smoluchowskiego)

  20.                

TENIS STOŁOWY

KOBIET I MEZCZYZN

mgr Iwona Dudzic

iwona.dudzic@ug.edu.pl

wtorek 19:00 – 20:30, czwartek 19:00 – 20:30

hala PZTS, ul. Meissnera 3, Gdańsk Zaspa

  21.                

TRÓJBÓJ SIŁOWY

mgr Marek Bobkiewicz

marek.bobkiewicz@ug.edu.pl

wtorek 18:30 – 20:00, czwartek 18:30 – 20:00, siłownia UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a

  22.                

WSPINACZKA SPORTOWA

mgr Jarosław Skibicki

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

poniedziałek 15:15 – 16:45 CSA Politechnika Gdańska, Al. Zwycięstwa 12, środa 16:45 – 18:15 ścianka wspinaczkowa Alfa Centrum, Gdańsk ul. Kołobrzeska 41c

  23.                

ŻEGLARSTWO

dr Jan Patok

jan.patok@ug.edu.pl

poniedziałek 18:30 – 20:00, siłownia UG WPiA, Gdańsk ul. Bażyńskiego 6

  24.                

SPORT OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Małgorzata Aftańska

malgorzata.aftanska@ug.edu.pl

wtorek 17:00 – 18:30 sala UG, Gdańsk ul. Kładki 24, czwartek 17:00 – 18:30 siłownia UG WPiA, Gdańsk ul. Bażyńskiego 6

NOWA SEKCJA RUGBY AZS UG:

poniedziałek, czwartek 19.00-20:30 ,
trenerzy Marek Skindel 698 522 440, Dariusz Komisarczuk 515 215 042.
Miejsce: Stadion Narodowy Rugby, Kazimierza Górskiego 10, Gdynia

Kontakt z klubem:
POZOSTAŁE SEKCJE
kontakt: Z-ca Dyrektora CWFiS ds. Sportowych: tomasz.aftanski@ug.edu.pl

e-mail: azs@ug.edu.pl,
telefon /fax 58 523 23 22

adres: ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk Oliwa pokój 106

strona internetowa: www.azs.ug.edu.pl
FAN PAGE na FB –  www.facebook.com/AZSUniwersytetGdanski     

 

Dodaj komentarz