Praca w biurze AZS UG

Czy lubisz sport, organizację i pracę biurową? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną okazję do dołączenia do naszego zespołu! AZS Uniwersytet Gdański poszukuje dynamicznej i zmotywowanej osoby do pracy w naszym biurze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy – poniżej szczegóły

MIEJSCE PRACY:

Akademicki Związek Sportowy – Uniwersytet Gdański

STANOWISKO:

Referent administracyjny

WYMIAR ETATU:

100 %

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATKI / KANDYDATA:

· preferowane wykształcenie wyższe

· znajomość obiegu dokumentów

· znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

· umiejętność pracy w zespole

· dyspozycyjność w weekendy oraz w godzinach popołudniowo – wieczornych w tygodniu

· doświadczenie w organizacji imprez sportowych

· biegła znajomość narzędzi social media

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· organizacja imprez sportowych na terenie UG i poza nim (w tym mecze ligowe zespołów AZS Uniwersytet Gdański)

· prowadzenie bieżącej dokumentacji klubu i rozliczeń finansowych

· pozyskiwanie środków sponsorskich

· stałe utrzymanie kontaktów z organizacjami sportowymi, władzami uczelni, samorządem studentów w celu zapewnienia prawidłowej działalności Klubu.

· opracowywanie projektów kalendarza imprez sportowych i preliminarza budżetowego Klubu AZS Uniwersytet Gdański

· robocze kontakty z sekcjami sportowymi i popularyzacja Akademickiego Związku Sportowego w środowisku Uniwersyteckim

WYMAGANE DOKUMENTY:

· Curriculum vitae (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),

· Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i zdobyte kwalifikacje (w późniejszym etapie rekrutacji)

APLIKACJE NALEŻY SKŁADAĆ:

w terminie do dnia: 14.08.2024  drogą mailową na adres azs@ug.edu.pl

سرور مجازی ترکیه