Badmintoniści bez awansu na finały AMP

W miniony weekend 17-19 marca w Gdyni odbył się turniej półfinałowy Akademickich Mistrzostw Polski w badmintonie. Gospodarzem turnieju była Akademia Marynarki Wojennej.

W walce o awans do turnieju finałowego przystąpiło aż 18 uczelni z północnej i środkowej części Polski. Sekcja Uniwersytetu Gdańskiego pod okiem Trenera Tomasza Kuśmiereka uplasowała się na 12. miejscu, co niestety nie dało awansu naszej uczelni na turniej finałowy.

Triumfatorem rozgrywek została Politechnika Gdańska. Tuż za nią na podium znalazły się dwie uczelnie z Warszawy – AWF oraz Uniwersytet Warszawski. 4. miejsce przypadło gospodarzom turnieju – Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Serdecznie dziękujemy naszym zawodnikom za udział w zawodach, walkę, dobrą zabawę i uśmiech do samego końca. Treningi i przygotowania do kolejnych rozgrywek trwają!

Skład:
Wiktoria Ciechanowska