Zawodniczki Uniwersytetu Gdańskiego zwyciężyły w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej! Zawody odbyły się w Warszawie w dniach 12-14.05.2023 r., których organizatorem był Uniwersytet Warszawski, a bilet do turnieju finałowego wywalczyło 7 drużyn. MVP turnieju została wybrana Matylda Read More …














