Akademickie Mistrzostwa Pomorza w narciarstwie i snowboardzie

Miłośników białego szaleństwa zapraszamy do udziału w Akademickich Mistrzostwach Pomorza. Zawody odbędą się 22 lutego na dobrze znanym stoku „Koszałkowo” w Wieżycy k/Szymbarku.

Dobra wiadomość – prawo startu mają wszyscy członkowie AZS (studenci, absolwenci i pracownicy) posiadający ważną legitymację AZS. Dla najlepszych sportowców przewidziane medale i nagrody. A tuż po zakończeniu dekoracji na wszystkich uczestników będzie czekał symboliczny poczęstunek.

KOMUNIKAT ZAWODÓW PONIŻEJ

źródło: https://www.azsgdansk.pl/pla/narciarstwo/

Organizatorem wydarzenia jest AZS Gdańsk wraz z AZS Uniwersytet Gdański. Patronat medialny nad zawodami objęło Radio Gdańsk S.A., Fala Sportu TV, Gazeta Uniwersytecka, Pasja AZS. Partnerami wydarzenia zostali AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Gdańsk, Red Bull, labotiga.pl – księgarnia sportowa, Express Pizza Gdańsk, Dragon Pizza, JumpCity, Igor Kaczyński – trainbetter.pl.