Wracamy z tarczą z AMP w ergometrze wioślarskim!

Emocje po dzisiejszych zawodach już prawie opadały więc przyszedł czas na podsumowania…

Tak jak mówiliśmy, sekcja ergometru wioślarskiego była bardzo dobrze przygotowana co widać po ich wynikach, a to wszystko dzięki zdeterminowaniu zawodników, jak i niezawodnej pracy trenera sekcji Jarosława Skibickiego. Ze stolicy wracają z medalami, ale także i pucharami. Wielu z naszych zawodników wykręciło swoje życiówki z czego jesteśmy bardzo dumni! Kobiety wracają z pucharem za II miejsce w klasyfikacji generalnej i za II miejsce w klasyfikacji drużynowej w typie uniwersytetów. Mężczyźni zaś wracają z pucharem za III miejsce w klasyfikacji drużynowej w typie uniwersytetów!

Na dodatek nasza zawodniczka Monika Trawczyńska została złotą medalistka w klasyfikacji generalnej i w typach uniwersytetów.

GRATULUJEMY!

Dominika Koltermanrównież została złotą medalistka, ale tym razem w typach Uniwersytetów. Dominika z roku na rok staje się coraz lepsza, co pokazuje jej historia medalowa AMPów. Zaczęła od brązowego medalu w 2019 roku, później srebrny medal w 2020 roku, a w tym roku złoto i to wszystko w typach uniwersytetów. Jak sama mówi: „Wiedziałam, że jestem bardzo dobrze przygotowana, ale takiego wyniku się nie spodziewałam. Drużyna kibicowała tak mocno, że nawet stres nie przeszkodził w uzyskaniu takiego rezultatu”.Drużyna jest już bardzo zdetrminowana do pobicia swoich wyników na przyszłych zawodach! Czego im bardzo życzymy. Jak widać jest z czego być dumnym! Wszystkim zawodnikom sekcji BARDZO GRATULUJEMY!

Poniżej znajdują się czasy z jakimi ukończyli swoje „biegi”:

Kategoria Open Kobiet

5. Błażej Łukaszewski 3:18.90
6. Mateusz Porożyński 3:12.60
7. Jarosław Skibicki – Trener Sekcji 3:18.80

Wszystkim zawodnikom jeszcze raz gratulujemy wyników i życzymy owocnego kolejnego sezonu!

#UGteam

#UGrajznamizwycięstwo