Trafne strzelanie Anny Sieroń na medal!

Precyzją podczas Akademickich Mistrzostw Polski w strzelectwie sportowym wykazała się studentka psychologii – Anna Sieroń, zdobywając brązowy medal wśród zawodniczek z uniwersytetów!

Ania w swojej konkurencji ’10 m karabin pneumatyczny – 60 strzałów’ uplasowała się na 8. miejscu klasyfikacji generalnej z końcowym rezultatem 607,8.

Oto kilka słów od naszej debiutantki:

Udział w Akademickich Mistrzostwach Polski był wyjątkowym doświadczeniem. Jak dotąd towarzyszył mi trener i kilku innych zawodników z klubu, jednak tym razem byłam sama. Nowe wyzwanie, w którym musiałam sama się odnaleźć, owiane było lekkim stresem i niepewnością. Mimo to dałam radę. Zachowałam spokój i skupiłam się na czynnościach związanych z oddaniem strzału. Plusem była również strzelnica, na której około 4 tygodnie wcześniej strzelałam i to jeszcze na tym samym stanowisku strzeleckim.

Jestem bardzo zadowolona ze swojego debiutu w AMPach, zakończonego zdobyciem 3 miejsca w karabinie pneumatycznym kobiet w typie uczelni – uniwersytety i mam nadzieję, że na następne zwody pojedzie więcej strzelców z Uniwersytetu Gdańskiego.

Ostatni strzał 10.8 był niezwykle satysfakcjonującym zakończeniem konkurencji.

Przypomnijmy, że zawody odbyły się w dniach 9-11.04.2021 r. w Bydgoszczy w CWZS Zawisza Klub Strzelecki.