Be Better! Twoja droga do celu!

Zapraszamy na I Konferencję Online ‚Be Better! Twoja droga do celu!

Jesteś studentem, wykładowcą czy pracownikiem uczelni wyższej którego pasją jest sport?
Zastanawiasz się, jak osiągać coraz to lepsze wyniki w swojej dyscyplinie?
A może chciałbyś po prostu dowiedzieć się, w jaki sposób dbać o siebie, swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i mentalne?
Be better! Twoja droga do celu! To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego z pewnością znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Tegoroczna edycja odbędzie się online już w 24 kwietnia, od godziny 15:00 na platformie MSTeams. Dzięki temu zaprezentują się specjaliści w swoich dziedzinach, a dostęp do wydarzenia będzie jeszcze łatwiejszy niż zwykle – nawet nie trzeba wychodzić z domu!
W ramach wydarzenia odbędzie się 5 prelekcji, podczas których znajdziemy również czas na Wasze pytania oraz konkurs „Mistrzowskie Śniadanie”!
Przed konferencją przygotujemy też wiele innych atrakcji związanych z zdrowym stylem życia, dlatego obserwujcie nasze social media, aby nie przegapić żadnych informacji!
Znajdziecie nas na Facebooku oraz Instagramie @AZSBeBetter
Pozdrawiamy, ekipa #AZSBeBetter