Wypłynęli i dopłynęli na podium!

Za nami Akademickie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie, które skończyły się dla Naszego #UGteamu bardzo pomyślnie.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja Uniwersytetu Gdańskiego stanęła na najniższym stopniu podium.

W typie Uniwersytetów byliśmy najlepsi, co bardzo Nas cieszy. Także w klasyfikacji indywidualnej możemy się pochwalić dobrymi wynikami.

Indywidualnie w typie Uniwersytetów najlepsza była załoga Łukasza Machowskiego (w składzie również Jakub Błaszczyszyn i Oliwia Laskowska), a trzecie miejsce w tej samej kategorii przypadło naszej drugiej załodze pod wodzą Pawła Roszkowskiego (w składzie również Tomasz Adamek, Piotr Kiedrowski i Michalina Michalska). Wielkie gratulacje dla Was, ekipo! Prawie całe podium Nasze, dziękujemy!

Butowski Tytus, Chłopek Mikołaj, Sulikowska Lidia

Machowski Łukasz, Błaszczyszyn Jakub, Laskowska Oliwia

Roszkowski Paweł, Adamek Tomasz, Kiedrowski Piotr, Michalska Michalina

Brawa za wytrwałość, determinację, ciężką pracę i poświęcenie. Na przyszły rok życzymy dużo zdrowia, siły i jeszcze lepszych wyników!

Jeszcze raz ogromne gratulacje, załogo!