Trzymamy kciuki na piłkarki i piłkarzy ręcznych!

Od piątku nasze Panie, a od soboty Panowie, powalczą o awans na finały AMP w piłce ręcznej! Zadanie nie jest łatwe, ale mocno trzymamy kciuki za nasze obie ekipy!

Piłkarki ręczne, po ubiegłorocznym trzecim miejscu w półfinale i niesamowitym zwycięstwie finałowych AMP mają sporo chrapkę na powtórzenie swojego sukcesu. Jak wiemy, w sporcie wiele się może zdarzyć, a my mamy ogromną nadzieję, że naszym zawodniczkom wszystko uda się jak najlepiej! Na początek półfinały. Już dziś rozpoczną swe zmagania w grupie B! Poniżej przedstawiamy harmonogram turnieju:

Do śledzenia wyników na żywo zapraszamy na naszą stronę na FB @AZSUniwersytetGdanski oraz na stronę turnieju @ampsiatkakobietA.

Z kolei nasi piłkarze ręczni zmagania swe zaczynają od soboty. Rok temu turniej półfinałowy zakończyli, na bardzo wysokim, drugim miejscu! Finałowe AMP przyniosły im srebrny medal w klasyfikacji Uniwersytetów. W tym roku trzymamy za zdobycze medalowe w generalce!

A tak oto prezentuje się harmonogram gier mężczyzn:

Na relację LIVE z meczów zapraszamy na stronę półfinałową AMP na FB: https://www.facebook.com/AMPrecznaPOLFINALA

Powodzenia!