Stypendium Rektora dla najlepszych sportowców

Zdobyliście medal na Akademickich Mistrzostwach Polski? Braliście udział w Mistrzostwach Europy? A może gracie w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce w swoich dyscyplinach? Sprawdźcie czy otrzymacie Stypendium Rektora dla najlepszych studentów za wybitne osiągnięcia sportowe.

„Stypendium Rektora dla najlepszych studentów za wybitne osiągnięcia sportowe”

Wnioski należy złożyć na specjalnym druku  wraz z załącznikiem nr 5  (dotyczy osiągnięć sportowych). Wypisany załącznik potwierdzający osiągnięte rezultaty należy potwierdzić w siedzibie klubu AZS Uniwersytet Gdański (pok. 106, Budynek „Trzynastka” ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk Oliwa). Wniosek i załącznik do pobrania TUTAJ.

UWAGA! Na każdym wydziale są inne terminy składania wniosków – prosimy o ich pilnowanie! 😉

Poniżej wyciąg z regulaminu dla wszystkich, którzy mają wątpliwości komu należy się stypendium:

Osiągnięcia sportowe kwalifikujące studentów do otrzymania stypendium:
a) zajęcie  I -III  miejsca Mistrzostw  Polski  AZS, Mistrzostw  Polski w  typie  Uczelni,  Akademickich  Mistrzostw  Polski  w  typie  Uczelni  lub  Mistrzostw  Polski  seniorów, juniorów, osób niepełnosprawnych: -indywidualnie – drużynowo, jeżeli punkty zdobyte przez studenta wliczają się do końcowej klasyfikacji drużyny,
b) reprezentowanie  barw  Polski  na  Akademickich  Mistrzostwach  Świata,  Akademickich Mistrzostwach Europy oraz Uniwersjadach,
c) wystąpienie w rozgrywkach lig państwowych  w najwyższej klasie rozgrywkowej,
d) udział w Igrzyskach Olimpijskich lub Igrzyskach Paraolimpijskich,
e) udział w Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy,
Osiągnięcia  należy  potwierdzić  zaświadczeniem  wydanym  przez  Akademicki  Związek Sportowy lub organizatora zawodów. Wzór zaświadczenia stanowi załącznik nr 5.

Regulamin, wniosek i załącznik nr 5 do pobrania na naszej stronie w zakładce Stypendia>Stypendium Rektora