Piłkarze z awansem na finały AMP!

W zakończonym turnieju półfinałowym, nasi Panowie, pewnie wygrali swoją grupę, co przyniosło im awans na finały AMP w piłce nożnej!

Nasi piłkarze w grupie A rywalizowali z: PG Gdańsk, UAM Poznań oraz PWSZ Leszno.
W pierwszym meczu turnieju mieliśmy derby Gdańska! Od samego początku obie ekipy były bardzo zdeterminowane i nacierały na przeciwnika z dużą odwagą, co skutkowało wieloma akcjami bramkowymi. Po wyjściu na prowadzenie akademików z UG, piłkarze z Politechniki zaczęli zwiększać swoje ataki na naszą bramkę. To w konsekwencji przyniosło wyrównanie, jednak nasi zawodnicy napędzeni poprzednią bramką nie poddawali się i zdołali strzelić drugiego, ustalając wynik meczu 2:1.

PG Gdańsk – UG Gdańsk 1:2 MVP: O. Sosnówka (UG)

W kolejnym meczu przyszło nam się zmierzyć z ekipą ze stolicy Wielkopolski. Piłkarze UAM Poznań postawili nam bardzo trudne warunki, jednak tego dnia to nasza ekipa była bardziej skuteczna.

UG Gdańsk – UAM Poznań 3:2 MVP: K. Majchrzak (UG)

W ostatnim meczu turnieju półfinałowego AMP mierzyliśmy się z ekipą PWSZ Leszno. Niestety, koledzy z Leszna nie stawili się w pełnym składzie, przez kontuzje doznane w poprzednich spotkaniach. Nasi zawodnicy wykorzystując liczebną przewagę na boisku, do przerwy, zdobyli 10 bramek. Niestety, przeciwnicy na drugą połowę spotkania już nie wyszli. Wszystkim kontuzjowanym życzy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

UG Gdańsk – PWSZ Leszno 10:0 (walkower po 1. połowie – kontuzja w PWSZ) MVP: D. Lisowski (UG)

Z kompletem zwycięstw na koncie nasi zawodnicy wygrali swoją grupę i awansowali na turniej finałowy AMP w piłce nożnej!