Legitymacje AZS na nowy rok akademicki

Dzisiaj rozpoczynają się treningi sekcji – warto pamiętać o wyrobieniu nowej legitymacji AZS. Na rok akademicki 2021/2022 wprowadzono nowy system wyrabiania legitymacji (i tu uwaga – stare numery tracą ważność! Zostaną przydzielone NOWE NUMERY LEGITYMACJI AZS).
Kilka informacji jak stać się szczęśliwym posiadaczem nowej legitymacji AZS. Z nowym rokiem akademickim zmienia się też ubezpieczyciel członków AZS – nowym partnerem została Grupa PZU. Wraz z legitymacją AZS otrzymacie ubezpieczenie w wybranym wariancie:
STANDARD – koszt legitymacji 80 zł
KOMFORT – koszt legitymacji 120 zł
SPORT – koszt legitymacji 1000 zł  

1. Jeśli byłeś już członkiem AZS w ubiegłym roku akademickim, mailem otrzymasz link od AZS (zerknij w spam). Po „kliknięciu” zostaniesz przekierowany do ustawienia hasła (zapamiętaj je, będzie to Twoje hasło do Twojego Panelu). Po zalogowaniu do panelu trzeba dodać zdjęcie elektroniczne i skan legitymacji studenckiej, jeśli wybierasz opcje (ISIC AZS) lub dokument potwierdzający pracę na uczelni (dotyczy legitymacji ITIC AZS). Po przesłaniu danych klub musi zatwierdzić twoje członkostwo – wówczas otrzymasz link do płatności. Po opłaceniu jesteś pełnoprawnym posiadaczem legitymacji elektronicznej, która będzie widoczna w Twoim panelu. Jeśli zaznaczyłeś wersję drukowaną oczekuj na przesyłkę Twojej legitymacji.

2. Jeśli jesteś nowym członkiem „kliknij” – https://planeta.azs.pl/formularz/zgloszenie-czlonkostwa – wypełnij formularz. Po przesłaniu danych klub musi zatwierdzić twoje członkostwo – wówczas otrzymasz link do płatności. Po opłaceniu jesteś pełnoprawnym posiadaczem legitymacji elektronicznej, która będzie widoczna w Twoim panelu. Jeśli zaznaczyłeś wersję drukowaną oczekuj na przesyłkę Twojej legitymacji.

Więcej informacji o legitymacjach i poszczególnych wariantach ubezpieczenia znajdziecie na stronie http://azs.pl/legitymacje