Awans koszykarek do kolejnej fazy play-off

Oba spotkania z zespołem AZS Uniwersytetu Warszawskiego dostarczyły nam gradu emocji, a co najważniejsze, przyniosły nam radość z awansu do II rundy fazy play-off.

Fot. Grzesiek Jędrzejewski

W pierwszym spotkaniu, które odbyło się w Gdańsku, podopieczne Włodzimierza Augustynowicza do ostatniej sekundy nie mogły być pewne wygranej. Dziewczyny z Warszawy lepiej rozpoczęły to spotkanie, jednak mobilizacja i dobra dobra gra w dalszej części meczu sprawiły, że to my cieszyliśmy się z wygranej. Na wyróżnienie w naszym zespole zasługuje Ania Adamczyk, która zdobywała punkty, w momentach, kiedy tego najbardziej potrzebowaliśmy.

Fot. Grzesiek Jędrzejewski

Spotkanie rewanżowe w Warszawie, tak jak można się było tego spodziewać, również do łatwych nie należało. Gospodynie chciały od początku narzucić swoje tempo, jednak nasz zespół starał się jak mógł dotrzymać kroku przeciwniczkom, aby pod koniec spotkania zbudować przewagę punktową. W jednej z ostatnich meczu Klaudia Walkowska zaliczyła bardzo ważny przechwyt, zakończony celnym rzutem i takim oto sposobem przypieczętowała naszą ostateczną wygraną w pojedynku z AZS UW.

Fot. Grzesiek Jędrzejewski

W weekend czeka nas spotkanie kolejnej rundy fazy play-off w którym zmierzymy się z wygranym z pary Pompax Tęcza Leszno – Wisła CanPack Kraków.

سرور مجازی ترکیه