Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim

Reprezentacja kolarstwa górskiego na czele z jej trenerem Andrzejem Cieplikiem już wczoraj zameldowała się w Spytkowicach, gdzie w tym roku będą się odbywały AMPy w Kolarstwie Górskim. Nasi zwodnicy na trasie będą rywalizować jeszcze z ponad 160 studentami i studentkami z 43 uczelni.

Dzisiaj czeka ich jeszcze weryfikacja, a jutro zaczną się zmagania, na kompleksie BESKID właśnie w Spytkowicach. Reprezentanci sekcji wytrwale trenowali i na pewno są bardzo dobrze przygotowani do swoich startów.  Liczymy na to, że uda im się wykręcić jak najlepsze czasy na trasie. A w tym roku nasz uniwersytet reprezentują:

1. Natalia Chabros
  2. Ola Chrostowska
  3. Monika Graczewska
  4. Ania Polak
  5. Dominik Bejnarowicz
  6. Andrzej Cieplik
  7. Jakub Jeromin
  8. Kacper Przekwas
  9. Michał Urmański

Za wszystkich zawodników trzymamy kciuki i życzmy satysfakcji z każdego przejechanego kilometra na trasie!

#UGteam

#UGrajznamizwyciestwo