Zostań członkiem AZS!

Nowy rok akademicki, nowe cele i wyzwania. Już teraz możesz dołączyć do grona społeczności Akademickiego Związku Sportowego.
Jesteś studentem Uniwersytetu Gdańskiego? – Zasil szeregi sekcji sportowych naszego klubu AZS Uniwersytetu Gdańskiego. Przyjdź i trenuj razem z nami.

Jesteś nowym członkiem? – utwórz nowe konto.
Jesteś z nami kolejny sezon?
– przedłóż członkostwo w klubie na swoim dotychczasowym koncie w zakładce ‚odnowienie członkostwa’.
Certyfikat przynależności akademickiej wyrobisz na swoim koncie w odpowiedniej zakładce po opłaceniu składki członkowskiej.
Wszelkie informacje, korzyści płynące z członkostwa i instrukcje, znajdziesz na stronie:

Co zyskujesz?
> 10% zniżki na usługi noclegowe i wynajem sprzętu w trzech Centralnych Ośrodkach Sportu Akademickiego
> całodobowa ochrona na całym świecie z ubezpieczeniem w Grupie PZU na kwotę 7.000 zł (Standard), 25.000 (Komfort) lub 65.000 zł (Sport)
> elektroniczna wersja legitymacji i zdalny dostęp do systemu członkowskiego
> stałe i specjalne zniżki u naszych partnerów
> zniżki i bonusy organizowane indywidualnie przez jednostki AZS dla swoich członków
> możliwość poznania nowych i uprawiania ulubionych dyscyplin sportu w 2 tys. sekcji sportowych w blisko 200 klubach AZS w całej Polsce
około 35 tys. znajomych ze sporym gronem największych gwiazd światowego sportu
> przepustka do udziału w lidze międzyuczelnianej, Akademickich Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski AZS oraz innych naszych imprezach, a w niektórych klubach także do sekcji sportowych i rekreacyjnych
> niezliczone pomysły na świetną Atmosferę, dobrą Zabawę i pełen zaangażowania Sport
> twój paszport w podróży – jedyny dokument potwierdzający status studenta na całym świecie (ISIC-AZS)
> twój paszport w podróży – jedyny dokument potwierdzający status nauczyciela i wykładowcy na całym świecie (ITIC-AZS)
> nawet 50% rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie (w tym ponad 200 punktów w Polsce) (ISIC-AZS/ITIC-AZS)

Wykaz sekcji AZS UG:  https://azs.ug.edu.pl/sekcje/

Drogi sportowcu – czekamy na Ciebie!