Z AMP w Szachach wracamy z dwoma medalami w typie Uniwersytetów!

W turnieju indywidualnym bardzo dobrze spisały się nasze reprezentantki. Agata Dwilewicz i Julia Antolak zdobyły srebrny i brązowy medal w klasyfikacji uniwersytetów, a tuż za podium znalazła się Honorata Kucharska oraz w turnieju indywidualnym mężczyzn Jakub Garbowski.

Po raz kolejny turniej drużynowy, do ostatniej rundy(a nawet partii) decydował o końcowej pozycji naszej uczelni w klasyfikacji generalnej. Niestety, w losowaniu trafiliśmy na drugi zespół całych mistrzostw i mimo świetnej gry przegraliśmy 4-2 z Uniwersytetem Wrocławskim w 9 rundzie.

W turnieju drużynowym na szachownicach grali kolejno:
1. Jakub Garbowski 2. Julia Antolak 3. Michał Gulbiński 4. Agata Dwilewicz 5. Paweł Sawicki 6. Honorata Kucharska. Ostatecznie całe AMP UGTeam zakończył na 13 miejscu w „generalce” spośród 48 startujących uczelni!

Skład reprezentacji:
Julia Antolak