2 srebra z Akademickich Mistrzostw Polski

W miniony weekend sekcja snowboardu pod okiem Trenera Wojciecha Oleszkiewicza wzięła udział w Akademickich Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Wiśle. Drużyna zarówno Kobiet jak i Mężczyzn w klasyfikacji typów uczelni zajęła 2. miejsce. Zatem obie ekipy uplasowały się na podium i mają po srebrnym medalu! W ogólnej klasyfikacji wśród uczelni wyższych Panie z UG zajęły 14 lokatę , natomiast Panowie 11 lokatę.

Na podium stanęli: Pawłowska Adrianna, Rybczyńska Małgorzata, Stadnik Weronika, Apollo Szymon, Borys Michał, Gargul Kacper, Jendyk Michał, Kurant Michał, Wilk Kosma.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych sukcesów w przyszłym roku.

Całą relację z zawodów Akademickich Mistrzostw Polski w Snowboardzie możecie zobaczyć klikając tutaj.